Winnaars Gouden Pen 2012-2017

Gouden pen 2017

  • Annelou Verboon, Maarten van den Broek en Marie Kiebert voor 100% COCO
  • Dirk Gerritsen voor VOOR ELKAAR GEMAAKT
  • Frank Ketelaar voor HET VERLANGEN
  • Lars Boom voor TUINTJE IN MIJN HART
  • Martin Koolhoven voor BRIMSTONE
  • Steffen Haars en Flip van der Kuil voor RON GOOSSENS, LOW BUDGET STUNTMAN\
  • Annelou Verboon voor ONZE JONGENS

Gouden Pen 2016

  • Marjolein Beumer voor SOOF 2
  • Tijs van Marle voor DE ZEVENDE HEMEL
  • Tijs van MARLE voor MEESTERSPION
  • Tijs van Marle voor MEES KEES LANGS DE LIJN
  • Sander de Regt en Michael van Beers voor DE CLUB VAN SINTERKLAAS & GEBLAF OP DE PAKJESBOOT
  • Hugo Heinen voor TONIO
  • Nienke Römer voor HARTENSTRIJD
  • Anjali Taneja, Ivo W. Punt en Jeroen van der Zeer voor HART BEAT
  • Mieke de Jong voor MEESTER KIKKER
  • Luuk van Bemmelen en Melle Runderkamp voor FAMILIEWEEKEND
  • Eveline Hagenbeek voor ROKJESDAG
  • Hugo Heinen voor KNIELEN OP EEN BED VIOLEN
  • Arnoud Rijken, Michiel Snijders en Dinand Woesthoff voor WOEZEL & PIP OP ZOEK NAAR DE SLODEERVOS!
  • Frank Ketelaar voor PUBLIEKE WERKEN

Gouden Pen 2015

  • Tijs van Marle voor Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba
  • Appie Boudellah, Mustapha Boudellah, Dick Bouquet voor Fashion Chicks
  • Marnie Blok voor Mannenharten 2
  • Ernst Gonlag, Reint Schölvinck en Jandino Asporaat voor Bon Bini Holland
  • Wijo Koek voor Popoz
  • Sander de Regt voor De club van Sinterklaas & de verdwenen schoentjes
  • Dick van den Heuvel voor Keet & Koen en de speurtocht naar Bassie & Adriaan
  • Alma Mathijsen en Elle van Rijn voor Ja, ik wil!
  • Carl Joos en Tjebbo Penning voor Schone handen
  • Nicole Kilsdonk en Bert Wagendorp voor Ventoux
  • Pieter Athmer en Jop de Vries voor Spangas in actie
  • Marjolein Beumer en Dorien Goertzen voor Rendez-vous
  • Lotte Tabbers voor De Boskampi’s
  • Mijam Oomkes en Olga Ponjee voor De ontsnapping
  • Frank Ketelaar voor Bloed, zweet & tranen
  • Anne Barnhoorn en Anne de Clercq voor Jack bestelt een broertje
  • Lars Boom en Alex van Galen voor Michiel de Ruyter
  • Jon Karthaus en Diederik Jekel voor Homies

Gouden Pen 2014

  • Tijs van Marle voor het scenario van Mees Kees op de planken
  • Tamara Bos voor het scenario van Wiplala
  • Frank Houtappels voor het scenario van Gooische vrouwen 2
  • Sander de Regt voor het scenario voor De club van Sinterklaas & het pratende paard
  • Martin van Waardenberg en Johan Timmers voor het scenario van Wonderbroeders
  • Jacqueline Epskamp voor Pak van mijn hart
  • Maria Peters en Tessa Schram voor Pijnstillers
  • Tijs van Marle voor Dummie de mummie
  • Karen van Holst Pellekaan voor Oorlogsgeheimen
  • Trui van de Brug voor Heksen bestaan niet
  • Lars Boom voor Toen was geluk heel gewoon
  • Moniek Kramer in samenwerking met Tijs van Marle voor Lucia de B.
  • Maarten Lebens en Annelou Verboon voor Toscaanse bruiloft
  • Judith Goudsmit voor Hartenstraat
  • Flip van der Kuil en Steffen Haar voor Bro’s Before Ho’s
  • Maarten Lebens voor Mannenharten.

Gouden Pen 2013

  • Daan Bakker en Marco van Geffen voor Midden in de winternacht
  • Tijs van Marle voor Mees Kees op kamp
  • Marjolein Beumer voor Soof
  • Martijn van Nellestijn voor Sinterklaas en de pepernotenchaos
  • Menno Meyjes voor Het diner
  • Willem Bosch voor Feuten: het feestje.
  • Sander de Regt voor De club van Sinterklaas & de Pietenschool
  • Alex van Warmerdam voor Borgman
  • Jean van de Velde voor Hoe duur was de suiker
  • Steven R. The voor Smoorverliefd
  • Dick van Den Heuvel en Maria Peters voor Spijt!
  • Philip Delmaar voor Daglicht
  • Don Duyns, Marco van Geffen en Remy van Heugten voor Valentino
  • Nancy Stevelinck, Martin Dewitte, Martin Lagestee en Wijo Koek voor Bobbie en de geestenjagers
  • Paul Ruven en Marian Batavier voor Ushi Must Marry
  • James Still voor Nijntje
  • Tijs van Marle, Annelou Verboon en Maarten Lebens voor Verliefd op Ibiza
  • Sander Burger en Bart Westerlaken voor Koning van Katoren

Gouden Pen 2012

  • Ate de Jong en Paul Ruven voor Het bombardement
  • Mirjam Oomkes en Willemine van der Wiel voor De groeten van Mike
  • Ingrid van Berkum en Gerben Hetebrij voor De club van Sinterklaas & het geheim van de speelgoeddokter
  • Trui van de Brug voor Sint & Diego en de magische bron van Myra
  • Kim van Kooten voor Alles is familie
  • Martin van Waardenberg en Gerard Meuldijk voor De marathon
  • Lodewijk Crijns voor Alleen maar nette mensen
  • Tijs van Marle voor Mees Kees
  • Lex Wertwijn voor De verbouwing
  • Tamara Bos voor het scenario van Brammetje Baas