Winnaars 2001-2018

2018

  • Beste scenario Kort (tot 60 minuten): Renske de Greef voor Tienminutengesprek
  • Beste scenario Film: Marnie Blok en Philip Huff voor Niemand in de stad
  • Beste scenario TV-serie: Eva Aben, Diederik Ebbinge en Ilse Warringa voor De Luizenmoeder

2017

  • Beste speelfilm: Jean van de Velde i.s.m. Matt Harvey en Dominic Morgan voor Bram Fischer
  • Beste korte film: Ashar Medina voor Jungle
  • Beste televisieserie: Martin van Waardenberg voor Het geheime dagboek van Hendrik Groen

2016

  • Beste televisieserie: Mieke de Jong, Myranda Jongeling en Anne Hofhuis voor Alleen op de wereld
  • Beste korte film: Matthijs Bockting en Eva MC Zanen voor Hoe het zo kwam dat de ramenlapper hoogtevrees kreeg
  • Beste lange film: Hugo Heinen voor Tonio

2015

  • Beste televisieserie: Franky Ribbens voor Hollands Hoop
  • Beste korte film: Don Duyns voor Spotters
  • Beste lange film: Gustaaf Peek voor Gluckauf

2014

  • Beste televisieserie: Marnie Blok voor Ramses
  • Beste korte film: Thomas van der Ree voor Pony Place
  • Beste lange film: Jim Taihuttu voor Wolf

2013

  • Beste televisieserie: Pieter Bart Korthuis, Karin van der Meer, Franky Ribbens en Maarten Lebens voor Penoza
  • Beste korte film: Marcel Roijaards voor Sevilla
  • Beste lange film: Anne Barnhoorn voor De ontmaagding van Eva van End

2012

  • Beste televisieserie: Frank Ketelaar en Robert Kievit voor Overspel
  • Beste korte film: Nynke de Jong voor Lang zal ze leven
  • Beste lange film: Jolein Laarman en Boudewijn Koole voor Kauwboy

2011

  • Beste televisieserie: Robert Alberdingk Thijm voor A‘dam E.V.A..
  • Beste korte film: Jeroen Annokée en Dennis van de Ven voor Suiker
  • Beste lange film: Jim Taihuttu en Victor Ponten voor Rabat

Winnaars vanaf 2001

  • 2010: Tomas Ross en Karin van der Meer voor Bernhard: schavuit van Oranje
  • 2009: Frank Houtappels, Joan Nederlof, Anita Voorham en Lex Wertwijn voor Gooische vrouwen
  • 2008: Ger Beukenkamp voor De prins en het meisje
  • 2007: Robert Alberdingk Thijm voor Waltz
  • 2006: Frank Ketelaar voor Vuurzee
  • 2005: Frank Ketelaar voor De band
  • 2004: Maria Goos voor Cloaca
  • 2003: Robert Alberdingk Thijm voor Dunya & Desie
  • 2002: Alma Popeyus en Hein Schütz voor De enclave
  • 2001: Robert Alberdingk Thijm voor De Daltons